ГАЗОБЕТОННІ БЛОКИ
від

ГАЗОБЕТОННІ БЛОКИ


»

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасна технологія виробництва пористого бетону DUROX голландської фірми Aircrete дозволяє домогтися найвищої якості продукції, яка відповідає всім світовим стандартам.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

На сьогоднішній день це самий екологічний стіновий матеріал після дерева.


ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Потрібно відзначити, що це найтепліший стіновий матеріал. Теплостійкість 30 см стіни з газобетону порівнянна з 1,5 м стіною з цегли. Тобто, при експлуатації споруди знадобляться менше енергоносіїв, що в свою чергу позитивно відобразиться на екології і бюджеті споживача.

БУДУЙ МАЙБУТНЄ З НАМИ
Газобетон "Енерджі Продакт" - продукція, яка має високу точність
геометричних розмірів, завдяки чому ви отримуєте:

1. Швидкість кладки стін - збільшується в 6-10 разів.

2. Зменшення навантаження на фундамент знижується в 4-5 разів
(у порівнянні з цегляною кладкою).

3. Зменшення кількості використовуваного сполучного розчину в 8-10 разів.


ПРОРАХУНОК
Газоблок
Розмір
Кількість
+
Ваше ім`я
Номер телефону
Якщо потрібна доставка, то куди?
наш менеджер зв`яжеться із вами
Блоки мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм). Відрізняються не тільки пористістю, але і сферою застосування, та відмінною якістю.
Як правило, газобетонні блоки Д500 використовуються для спорудження будівель, не більше 3 поверхів і є надійною несучої основою. Так як пористість вироби значна менше, ніж в Д400, то і рівень теплоізоляції нижче, але це відшкодовується більш високим ступенем надійності, міцності і звукоізоляції, він має міцну основу, яка дозволяє будувати більш важкі конструкції і кріплення фасаду, є оптимальним варіантом будівельного матеріалу для різних кліматичних умов.
Made on
Tilda